Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

AdamAdam Cudak - z wykształcenia - pedagog; z zamiłowania - śpiewak aktor i muzyk uprawiający muzykę tradycyjną całego świata; multiinstrumentalista grający m. in. na fletach, mandolinie, bouzouki i instrumentach perkusyjnych; wieloletni członek takich zespołów, jak Schola Węgajty, Anker, Kapela Jazgodki. Stypendysta Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Pomysłodawca i założyciel Zespołu Muzyki Dawnej MANDRAGORA; Doświadczony trener i instruktor gry na instrumentach tradycyjnych oraz animator kultury. Laureat największych festiwali szantowych w Polsce. Na co dzień pracownik MDK w Szczytnie.

 

KoterPaweł Koterski - utalentowany młody artysta urodzony w Olsztynie w 1989 roku. Nieprzerwanie związany z muzyką od 8 roku życia, a na serio to sam nie pamięta, od kiedy: D. W 2009 roku ukończył PSM I II st. w Olsztynie. Skrzypek, pianista i wokalista w jednym. Z wykształcenia historyk, lecz sercem muzyk – łączy ze sobą te dwie pasje. Od 2009 roku czynnie działa na polu olsztyńskiej kultury m.in. jest członkiem Chóru przy Filharmonii Warmińsko – Mazurskiej, gra w kapeli zespołu Pieśni i Tańca „Kortowo”. Od ponad pięciu lat propaguje poprzez słowo i muzykę twórczość Marka Grechuty. Zagorzały fan zespołu The Beatles, a przede wszystkim twórczości Johna Lennona. Od 2015 roku członek zespołu In Taberna, gdzie gra pierwsze skrzypce - dosłownie: D

   

KubaKuba Ptak - szarpidrut, cygan i chałturnik; na próbach męczy resztę zespołu Rysiem Rynkowskim; ulubiony rytm to umpa-umpapa, najlepiej wychodzi mu... koszula ze spodni; jego lenistwo przyczyniło sie do napisania tego tekstu.

Kontakt

Jeśli chcesz nawiązać współpracę, to zadzwoń lub napisz...

w górę